زندگینامه استر هیکس+معرفی کتاب ها

استر هیکس یکی از تاثیرگذارترین زنان سخنران جهان در حوزه مسائل انگیزشی و موفقیت است.

استر هیکس همچنین نویسنده مشهور در زمینه کتاب های قانون جذب و موفقیت در زندگی است.

از جمله معروف ترین کتاب های این نویسنده می‌توان به:آفرینش والا و بخواهید تا به شما داده شود اشاره کرد.

 زندگینامه استر هیکس:

استر هیکس در ۵ مارس ۱۹۴۸ در یوتا متولد شد. او دارای یک فرزند دختر به نام تریسی از ازدواج اولش است.

او یک سخنران انگیزشی و الهام بخش و یک نویسنده توانا است و همراه همسرش جری هیکس در ۳۰ کشور جهان و ۵۰ ایالت، کارگاه های کاملاً تخصصی در زمینه قانون جذب برگزار کرد و در حدود ۱۱ کتاب منتشر کرده‌اند.

جملات انگیزشی از استر هیکس قانون جذب استر هیکس

در بین آن همه کتاب،کتاب پول و قانون جذب یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز است.

این زوج پرتلاش با کمک هم دیگر موفق شدند موسسه آبراهام را تاسیس کنند.

آنها به دلیل علاقه شدیدی که به موضوعات ماورایی داشتند کلاس های گوناگون در مورد ذهن انسان تشکیل دادند که مهم‌ترین این کلاسها در مورد کارگاه هنر پذیرش بود که خوشبختانه با استقبال زیادی روبرو شد.

در سال ۲۰۱۱ جری هیکس فوت کرد و پس از فوت استر دیگر کتابی ننوشت و صرفاً  پرسش ها و پاسخ هایی درباره قانون جذب مطرح کرد.

 بهترین کتابهای استر هیکس:

استر هیکس و همسرش کتابهای زیادی منتشر کرده‌اند که از مهمترین آنها می‌توان به کتاب‌های آفرینش والا، بخواهید تا به شما داده شود و قانون جذابیت که با همکاری همسرش آنها را به نگارش درآورده است اشاره کرد اکنون به بررسی هر کدام از این کتاب ها می پردازیم.

درباره کتاب آفرینش والا:

کتاب آفرینش والا اثر استر هیکس و جری هیکس

کتاب آفرینش والا حاصل یک گفتگو جذاب بین دو آموزگار بزرگ جهان دکتر وین دایر و خانم استر هیکس است.

گفتگوی جالب انگیزشی که می تواند راهنمای همه ما در مسیر رشد باشد.

در کتاب آفرینش والا به ترجمه بهاره کریمخانی و بهداد ساجدی این معلم برای اولین بار روبروی هم قرار می گیرند و وین دایر تمام سوالات خود را طی ۴۰ سال تدریس خودشناسی و کشف درون جمع‌آوری کرده است از طریق از طریق آبراهام شخصیت کتاب به تمامی آنها پاسخ می دهد.

قسمتی از کتاب آفرینش والا:

در زمان حال، شما بسیار عظیم‌تر از چیزی هستید که می‌اندیشید. در زمان حال، شما گستره‌ای از انرژی منبع هستید. در این زمان است که وضوح و مهربانی را احساس می‌کنید. آن زمان است که لحظه‌های شما خوب هستند. آن زمان است که در جالب‌ترین شکل خود هستید. آن زمان است که بهترین‌ها را احساس می‌کنید.

درباره کتاب بخواهید تا به شما داده شود:

کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس و جری هیکس

کتاب بخواهید تا به شما داده شود راه حلی است برای آنچه که میخواهید باشید و آن طور که می خواهید زندگی کنید این کتاب به شما یاد می‌دهد که چطور کار درست را انجام دهید و یا از کار بد دوری کنید

برخی از جملات برگزیده این کتاب:

هر چیزی که به آن فکر می‌کنید را به دست خواهید آورد. فرقی هم ندارد آن را می‌خواسته‌اید یا نه.

– عقایدی که سفت ‌و سخت به آن‌ها پایبند هستید، زمانی افکاری سطحی بودند.

– اگر می‌خواهید به خواسته‌های زندگی‌تان برسید، نباید سد راه چیزهایی شد که آن‌ها را نمی‌خواهید.

– تفکری که در سر می‌پرورانید، ممکن است شما را به سن‌دیه‌گو دور یا نزدیک کند.

– زندگی همیشه در جریان است، برای همین شما نمی‌توانید خودتان را به یک چیز بچسبانید.

– شما باید به اندازه کافی خودخواه باشید تا به آسایش و سعادت دست پیدا کنید.

طیف و درجه احساسات و میزان ارتعاشبرگرفته از کتاب بخواهید تا به شما داده شود.
طیف و درجه احساسات و میزان ارتعاش
برگرفته از کتاب بخواهید تا به شما داده شود.

درباره کتاب قانون جذابیت:

قانون جذابیت به بررسی قانون جذب و اثراتی که این قانون بر زندگی انسان دارد می پردازد و سپس به شما کمک می کند تا بدانید واقعا که هستید و از این دنیا چه می خواهید.

این کتاب برای کسانی که میخواهند سطح کیفیت زندگی خود را در عرصه‌های گوناگون ارتقا دهند توصیه می شود.

با آگاهی از قانون جذب می‌توانید افکار خود را به سمت رویدادهایی که دوست دارید در زندگی‌تان رخ دهند، هدایت کنید و به این ترتیب مسیر زندگی خود را تغییر می‌دهید.

همواره باید یادتان باشد که شما به عنوان یک موجود انتخاب‌گر پا به این دنیا گذاشته‌اید و می‌توانید دنیای پیرامون خود را آنگونه که دوست دارید بیافرینید.

شاید این موضوع که با قانون جذب می‌توانید هر فکری را به سمت خود جذب کنید شما را مضطرب کند اما بعد از مدتی که توانستید روی افکار خود، به خصوص افکار منفی کنترل داشته باشید، آن وقت از وجود چنین قانونی سپاسگزار خواهید بود.

زمانی که روی موضوعی متمرکز می‌شوید و تمام توجه‌تان را به آن معطوف می‌کنید، این تمرکز و توجه به ایده و نظری نسبت به آن موضوع تبدیل می‌شود.

خودِ درونی شما در مورد موضوعی که در ذهن‌تان است تصمیم‌گیری و قضاوت می‌کند و به ایده و نظر جامعی می‌رسد. مثلا اگر مسئله‌ای ناراحت کننده برایتان اتفاق بیفتد، شما خودتان را به خاطر عملکرد نامناسب مقصر می‌دانید. اما خودِ درونی‌تان به شما می‌گوید که در حد توان‌تان خوب عمل کرده‌اید و حتی سزاوار بهترین‌ها هستید

زندگینامه نیک وویچیچ به همراه معرفی کتاب ها

قانون جذب استر هیکس:

استر هیکس در یکی از سمینارهای خود به نقش ارتعاش و هم فرکانس بودن با خواسته ها اشاره می کند. او از زمان های جادویی 17 ثانیه و 68 ثانیه برای جذب خواسته ها برای عملی شدن اهداف نام میبرد.

حالا این سئوال به وجود می آید که چرا با این وجود به خواسه های خود نمیرسیم؟

و اما پاسخ استر هیکس را در این مورد بشنوید: وقتی شما در حال فرستادن ارتعاش ثروت و شادی هستید و از آنطرف به مشکلات و بدبختی های جامعه فکر میکنید و توجهتان به آن جلب میشود، میزان ارتعاش را کم میکنید و نمیتوانید هم فرکانس آن شوید.

طبق نظریه خانم “استر هیکس” اگر شما به مدت 68 ثانیه بتوانید افکار خود را روی موضوع مورد نظرتان نگه دارید.آن موضوع در دنیای بیرون برای شما خلق میشود.

یک فکر زمانی به نقطه احتراق میرسد که ۱۷ ثانیه تمرکز غلیظ رو آن داشته باشیم. همین عمل باعث میشه فکر دیگری به دنبالش کشیده شود که قطعا نیرومند تر از فکر اولی است.

زندگینامه استر هیکس و قانون جذب استر هیکس

استر هیکس میگویید:

هر اندیشه ارتعاشی دارد، هر اندیشه علایمی منتشر می کند و هر اندیشه علایمی مشابه خود را جذب می کند. این فرایند را قانون جاذبه می نامیم.

قانون جاذبه می گوید: هر چیزی جذب شبیه به خود می شود و بنابراین قانون نیرومند، افکاری که با یکدیگر جفت و جور هستند در یک خط قرار می گیرند.

هنگامی که پیچ رادیو را می چرخانید تا با امواجی که از برج فرستنده ارسال می شود هماهنگ شود از این قانون استفاده می کنید. اگر رادیوی شما روی موج 98/6 متر تنظیم شده نباید توقع شنیدن موسیقی را که از موج 101 متر پخش می شود داشته باشید.

می دانید فرکانسهای رادیویی باید با یکدیگر هماهنگ باشند و قانون جاذبه نیز چنین می گوید. بنابراین گر چه طبیعت شما چنین اقتضا می کند که آرزوهایی در دل بپرورانید می باید ارتعاشات شما با ماهیت آن ارتعاشات هماهنگ و در توازن باشد تا آرزوهایتان برآورده شود

بازگشت به صفحه اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *